O firmě

Společnost PDK Styl s.r.o. je poskytovatel kvalitních a profesionálních služeb nejen v oblasti prodeje podlahovin a interiérových dveří , ale i v odborné montáži.

Nabízíme prodej, pokládku a montáž podlahových krytin a interiérových dveří. Samozřejmostí jsou rozpočty a poradenství ze stran odborně vyškoleného personálu, který pomůže klientům s nelehkým výběrem z rozsáhlého sortimentu.

Ve své vzorkovně podlahovin a interiérových dveří vystavujeme zboží prestižních českých a zahraničních výrobců, které se neustále aktualizují o nejnovější trendy. Nesoustředíme se jen na náš domovský region v oblasti Holešova, Hulína, Bystřice pod Hostýnem, Kroměříže a Zlína, ale díky profesionalitě a dlouholetým zkušenostem získavá společnost velmi zajímavé projekty po celé České republice, a tím se samozrejmě řadí mezi nejvýznamější prodejce v regionu.

Na detailech nám záleží

Při montáži podlah dbáme hlavně na detailech obvodových lišt, soklů, různých přechodů a úhlů, kde může nekvalitně odvedená práce kazit dojem celého interiéru.

Naše realizace

inspirace pro váš interiér
Terasa -  balkón - RD Zahnašovice
Renovace parket - Holešov
Laminátová podlaha - byt Štípa
Puzzle - ZŠ Mysločovice
Další realizace